5 kertiniai SAM Dulkio principai vietoje žadėto 130 punktų plano

Audrius Kalvėnas/ 2021-07-19

Visuotinėse kvailių lenktynėse rungtyniauja visi – nuo nukriošusio aukščiausios tarybos pirmininko iki SAM, URM ministrų, PIŠ ir žinoma jiems subines laižančių įklotukų. Beprotiškas laikas atėjo – melas tapo tiesa, o tiesa melu. Politikai turėję telkti, skaldo, kad valdyti – Juknevičienė atvirai kursto neapykantą valstybėje, meluoja teigdama, kad suserga tik nepasiskiepiję, senatvinio marazmo kankinamas profesorius Konstituciją gerbiančius piliečius siūlo pripažinti valstybės priešais, o jo anūkui kovo-11-osios valstybės atkūrimo aktas prilygsta homoseksualių porų santuokų įteisininimui.

TS-LGBT ir jų kolaborantų elgesys primeną senai žinomą taktiką – priešo užnugaryje paliekami miegantys šnipai ir jie aktyvuojami atėjus laikui. Arba moderniai – tai lyg ateiviai atvykę į žemę prieš daug metų apsimetę žmonėmis gyveno tarp mūsų. Atėjus laikui, ateiviai aktyvuojami ir pradeda veikti pagal užduotas komandas. Taip atrodo dabartinė valdžia – iki 2020 m. konservatoriai, TS-LKD dėjosi Lietuvos patriotais ir gynėjais, tačiau kai tik buvo ištarta šnipą / ateivį aktyvuojanti frazė “LGBT” jie ėmėsi veikti – beatodairiškai, mechaniškai vykdyti šeimininkų nurodymus, naikinti Lietuvos valstybę.

Atrodo, kad blogiau nei yra negali būti. Tačiau taip nėra. Bus dar blogiau, stipriai blogiau, blogiau tiek, kad teks imti šakes ir kovoti prieš ateivius. Nes šita valdžia stojo į mirtiną kovą prieš tuos kurie jais patikėjo – daugumą Lietuvos gyventojų. Vienas iš TS-LGBT apokalipsės raitelių SAM Dulkys, po rinkimų visus, net Prezidentą apmulkino – žadėjęs 130 punktų planą pažado netesėjo iki šiol. Ne kartą jam apie tai priminus kurį laiką dar muistėsi – esą jis ruošiamas arba kol kas atidėtas dėl darbų gausos. Tačiau tai buvo išsisukinėjimas, šis ateivis nusimetė maskuotę – išsižadėjo savo pažado parengti 130 punktų kovos su pandemija planą, nes jo manymu Lietuvos gyventojai jų nesugebės atsiminti ir vietoje jų nurodė 5 kertinius principus. Žinoma tiesa kita – plano nebuvo net planuose.

Pirmas kertinis principas – apmokestinti testus, skiepus ir bausti nesutinkančius

Šnipas / ateivis SAM Dulkys Lietuvos piliečius kurie vadovaujasi Konstitucija, JT Visuotine Žmogaus teisių deklaracija ir net jo paties š. m. vasario 9 d. komentaru TV3 televizijos žinioms, prilygina “egoistams, zuikiams siekiantiems prasmukti kai kiti dirba”. Todėl atėjo metas “zuikius” išgaudyti ir pirmiausia nubausti. Kaip?

Prisiminkite kaip vyksta visuomeninio transporto kontrolė, kaip tikrinami pravažiavimo bilietai – prie stotelės laukia komanda su augalotais apsaugininkais ir visus keleivius patikrina. Neturintys bilieto arba bilietui esant netinkamu dėl kokios nors priežasties, šie keleiviai apsaugininkų išvelkami lauk ir jiems “išrašoma bauda”. Na o jei “zuikis” sugeba pasipriešinti, čia pat apsaugininkų “supakuojamas” ir perduodamas policijai. Ši savo ruožtu prideda “premiją” už viešos tvarkos nesilaikymą.

Todėl Lietuvos piliečių laukia nuolatinės policijos / armijos patikros – gatvėse, autostradose, miestuose bus stabdomi visi ir vietoje blaivumo patikros bus tikrinama ar sustabdyti pasiskiepijo. Nepasiskiepijusiems bus skiriamos baudos, o pasikartojus tokiam nusižengimui ir laisvės atėmimas / izoliacija. Žinoma už visas šias “paslaugas” dar teks ir susimokėti. Kaip žinote, vairuotojams, kelių policija taiko 50% nuolaidą baudai, jei pažeidėjas nesiginčija, pripažįsta suklydęs ir nedelsdamas sumoka baudą. Ši taisyklė taip pat bus pritaikyta – jei čia pat, vietoje priimsi “indulgenciją-skiepą” už jį susimokėsi pusę kainos, jei nesutiksi, būsi paskiepytas per prievartą sulaikymo / izoliacijos vietoje ir žinoma turėsi sumokėti visą kainą bei atlikti skirtą laisvės atėmimo baudą. Į laisvę busi paleistas tik po skiepų ir “atsėdėjimo”.

Antras kertinis principas – leisti gyventi laisvai tik tiems kurie pasiskiepijo

Šnipas / ateivis SAM Dulkys šį principą realizuos naudodamas Stalino sugalvotą metodą – “skaldyk ir valdyk”. Tuo tikslu pasiskiepiję be perstojo “informuojami” propagandos kanalų, jog jų suvaržymų, nelaisvės priežastis – nesutinkantys skiepytis. Tie kurie pakišo petį ir pasiskiepijo galės gyventi laisvai, o tie kas atsisakė bus išgaudyti ir uždaryti. Stalino ir Berijos skundikų tinklas suveiks ir čia – prasidės pilietinis karas-medžioklė. SAM Dulkys teigia: “leisti žmonėms gyventi savo gyvenimą, bet sumažinti užsikrėtimo riziką”. Akivaizdu, kad rizikos šaltinis – nesiskiepijantys. Įdomu juos sudegins kaip Pirčiupio kaimo gyventojus sudegino naciai ar tik sterilizuos-paskiepys nuo pasipriešinimo bacilos?

Trečias kertinis principas – inicijuoti liaudies teismą

Šį principą šnipas / ateivis SAM Dulkys nusižiūrėjo nuo bolševikų teroro po Spalio revoliucijos Rusijoje 1917 m. Bolševikai vykdė terorą remdamiesi liaudies valia. Naujieji Sovietinės Rusijos šeimininkai visus kurie nepritarė jų idėjoms kankino ir naikino remdamiesi liaudies teismų sprendimais. Taip įvairaus plauko perėjūnai, nusikaltėliai tapo bolševikų ginklu – patys teisė ir patys vykdė nuosprendžius. SAM Dulkys nesismulkino – nukopijavo principą be skrupulų “leisti prie pandemijos prisidėjusiems žmonės pajausti, kad jie yra sprendimo dalis”.

Ketvirtas kertinis principas – cenzūruoti partizanus-antivakserius

Šnipas / ateivis SAM Dulkys teigia “antivakserių yra labai nedaug, bet jie naudoja „vikingų metodus“ ir „tamsiame miške daužo į medžius“, taip sudarydami įspūdį, kad jų yra daug”. Todėl reikia “iškirsti medžius”, kad antivakserių keliamas triukšmas nebūtų toks didelis ir nereiktų raudonuoti prieš tarptautinę bendruomenę. Tuo tikslu bus skubiai aktyvuojami faktų tikrintojai iš Delfi, 15min ir gausinamos e-policininkų gretos. Kaip kad Rusijoje užauginti trolių fabrikai, taip Lietuvoje kiekvienam nepritariančiam TS-LGBT diktatūrai bus paskirta po 1 e-policininką ir 1 faktų tikrintoją kurie seks kiekvieną ištartą ar parašytą žodį. Bet koks bandymas skelbti tai kam nepritaria TS-LGBT rėžimas bus blokuojamas, o autorius-antivakseris bus baudžiamas ne tik jo paskyrų perėmimu, bet ir piniginėmis baudomis bei laisvės atėmimu. Tuo pačiu bus skatinama atsiversti – visi kurie priims naują tikėjimą šviesiu ESSSR-LGBT rytojumi gaus pinigų ir bus šlovinami TS-LGBT rėžimo masinės dezinformacijos priemonėse.

Penktas kertinis principas – naujausia, slapčiausia covid19 viruso atmaina kurios pavadinimo pirma raidė P arba V

Net pats šnipas / ateivis SAM Dulkys neišdrįso ištarti naujos apokaliptinės covid19 viruso atmainos pavadinimo. Jis toks baisus, kad jo negalima viešai ir garsiai minėti, todėl kiekvienas turi nuspėti ar susigalvoti kas tas visuotinis blogis. Pats apokalipsės raitelis SAM Dulkys pasufleravo kas jam baisiausia ir prasideda raide “P” – pasipriešinimas.

Kad PASIPRIEŠINIMAS nekiltų, neaugtų jis nurodo: “jei institucijos, kurios tai turi atlikti, to nedarys, testavimosi ir vakcinavimosi procesai nevyks” sakė SAM Dulkys. Šios grėsmės akivaizdoje išdrįsiu pasitikslinti, paklausti ar pasvarstyti – ko ir kokios institucijos nedarys? Kas tai – policija, kariuomenė nevykdys teroro, medikai neskųs nenorinčių skiepyti ar atsisakys skiepyti nenorinčius, nes laikysis Hipokrato priesaikos, VSD nesiklausys visų partizanų-antivakserių pokalbių el. erdvėje, teismai nesivadovaus TS-LGBT rėžimo antikonstituciniais potvarkiais ir laikysis Konstitucijos? Ko gero viskas kartu baugina šnipą / ateivį / apokalipsės raitelį SAM Dulkį ir jo sėbrus.

Nes tikroji, kitos SAM Dulkio baimės pavadinimo pirmoji raidė “V” reiškia VENDETĄ, t. y. baisų kerštą tiems kurie imsis vykdyti terorą rėžimo nurodymu, pasipriešinimą ir pilietinį karą Lietuvoje. Lietuva ant pilietinio karo slenksčio – tai ne nukriošusio profesoriaus skiedalai, tai labai reali perspektyva į kuria veda TS-LGBT rėžimas ir jo apokalipsės raiteliai.

Šaltinis: SAM Dulkio deklaracija TV3.lt – 5 kertiniai principai

Pasidalink

0Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.