Apie nepavykusį LGBT bandymą PER_KŪNYTI Kauną

Audrius Kalvėnas/ 2021-06-26

Kaunas vėl dėmesio reitingų viršūnėse. Dėl dviejų priežasčių arba jėgų – LGBT ir mero Matijošaičio – dar vienos dvikovos. Dėl Kauno tvirtovės ir bastionų kurių LGBT taip trokšta.

Dovydas vs Galiotas?

Pirmoji jėga – LGBT – gerai organizuota struktūra veikianti lyg laikrodis. Komanda palaikoma banko kortelės be limitų. Kad ir ką sugalvotų LGBT ideologiniai tėvai, kariauna viską realizuoja, nes kortelė be limitų. Tačiau be pinigų ši jėga palaikoma ir galią turinčių politikų bei visuomenės veikėjų. Čia taip pat veikia kortelė be limitų – juk kultūrininkas nors ir ne kultūristas, tačiau taip pat biologinė būtybė, jai reikia valgyti, o kai urzgia pilvas, moralė prastas patarėjas. Taip viena kortele be limitų sutelkiamos dvi galios – abi alkanos, tiesa įvairiai. Vieniems reikia imti paskolas pirmam namui, kitiems reikia atlikti mokslinius tyrimus, tretiems įdomu ištestuoti sukurtas teorijas ir teoremas. Motyvai skirtingi – tikslas bendras. Užimti priešininkų bastionus.

Antroji jėga – Kauno meras Matijošatis. Oponentai žino, jog šis meras labiausiai mano kritikuojamas miesto vadovas. Tai tiesa. Tačiau tai, jog šių peripetijų sukūryje sutapo mano ir jo pozicijos dar nereiškia, jog pasikeitė mano kritinė nuostata. Tačiau kai mušami kovos būgnai, mūzos nutyla ir tenka susitelkti ties svarbiausiai dalykais. Man svarbiau neleisti LGBT ideologijai uzurpuoti visos socialinės erdvės. Nemaišykite šios nuostatos su homoseksualių žmonių teisėmis, tai netapatūs dalykai. Net VDU administracijos atstovai įteikdami man rektoriaus Augučio pasirašytus magistro diplomą ir padėką nurodė į tai, jog esu nuoseklus ir aktyvus kovoje už žmonių lygybę ir teises (prašau nemaišykite su klišė “lyčių lygybė” kuri taip eskaluojama dabar). Pagrindinė mero Matijošaičio stiprybė – miestiečių palaikymas ir nuoseklus mero reitingų kilimas kurį patvirtina tik ką paskelbta, Baltijos tyrimų atlikta Lietuvos gyventojų apklausa.

Kas yra festivalis “Per_kūnija” ir atvira diskusija „Su laiku“. Ar pavyks sukurti LGBT+ draugišką kultūrą?

Pirma, skaitančių dėmesį nukreipsiu į pavadinimą “Per_kūnija”. Jis tikrai nesusijęs su senovės lietuvių dievu Perkūnu. Tai tekstinė modernybė kurioje užšifruojamas tikslas “perkūnyti-persikūnyti”, pakeisti-pasikeisti, paversti-pavirsti kitu, išsinerti, pakeisti odą ir t.t. Jei į šį tikslą žiūrėti iš pirmo asmens “aš” perspektyvos – liberali nuostata tiks kaip pelenei stiklinė kurpaitė. Juk tai ir yra liberalizmo esmė – individo teisė į galimybę persikūnyti, pasikeisti, pavirsti kitu, išsinerti, išsiversti ir t.t. Kodėl ne, juk kitimas yra būtina progreso sąlyga.

Tačiau jei į šią anagramą pažvelgti iš trečio, daugiskaitos asmens “jie” perspektyvos, gauname visai kitą rezultatą. Tai jau ketinimas juos “perkūnyti, pakeisti, paversti” į tai kas priimtiniau autoriams. Į tai kas neprieštarauja ir balsuoja vieningai it TSRS ar Šiaurės Korėjos deputatai. Čia jau randasi liepiamoji nuosaka – perkūnyti ir pakeisti juos, o tai jau agresyvaus organizmo žymė. Tokį organizmą galima palyginti su virusu kuris įsiskverbia į organizmą ir siekia pasidauginti, užkrėsti kuo daugiau ląstelių, išplisti ir kontroliuoti. Būtent taip veikia ir covid-19 – pakliuvęs į organizmą perima žmogaus fiziologijos kontrolę iki jį pribaigia. Gerai, kad progresas geba jam pasipriešinti – vakcinacija plinta, imunitetas didėja, virusui netrukus bus galas. Covid-19.

Kodėl ne?

Pabandžius suprasti Kauno savivaldybės administracijos sprendimą nesuteikti leidimo “atvirai diskusijai Vienybės aikštėje LGBT tema”, nesunkiai tampa aišku kodėl jie taip nusprendė. Tereikia vizualizuoti šią diskusiją Vienybės aikštėje.

Šeštadienis, liepos 3 d., popietė, Vienybės aikštėje pilna tėvelių su mažais vaikais ir paauglių kurie smaginasi riedlentėmis, paspirtukais, riedučiais (ši auditorija renginio organizatorius domina labiausiai). Trykšta fontanai, gera nuotaika. Renginio organizatoriai pasirūpina šiuolaikine, nuotaiką atitinkančia muzika. Jai groti žinoma reikia kolonėlių, juk girdėti turi visi aikštėje susirinkę. Jei yra kolonėlės žinoma bus ir mikrofonai į kuriuos kalbės diskusijos dalyviai. Juk diskutuoti tik tarpusavyje neįdomu, jų tikslas įtraukti aplinkinius – paauglius ir tėvus su vaikais.

Prie šio vizualo tiesiog privalu paklūstant tokio žanro renginių organizavimo taisyklėms pagalvoti ir apie dekoracijas – nedidelė scena su stogu pavėsiui užtikrinti, kad KEKS ambasadoriai ir kiti dalyviai galėtų iš aukšto, neperkaitindami savo vingių kultūringai mokyti tamsuolius ir neišsilavinusius kodėl LGBT yra gerai, o visi kas prieš yra tamsuoliai ir balastas. Tiesa sudėtingi išsireiškimai ir teorijos pagrindinei auditorijai – jaunimui, paaugliams – ne tokie paveikūs, todėl jiems laikinai kalneliai perdažomi LGBT vaivorykštėmis, scena apšviečiama taip pat šios organizacijos spalvomis, visur plevėsuoja vėliavos ir dalinamos vėliavėlės su balionais. Renginio organizatoriai baltą Vienybės aikštės “dykynę” paverčia spalvota ir gyva erdve kurioje “kalama ateities LGBT karta”.

Taip iš atviros diskusijos “”Per_kūnija” ir atvira diskusija „Su laiku“. Ar pavyks sukurti LGBT+ draugišką kultūrą?” gauname LGBT mitingą Kauno pasididžiavimu tapusioje Vienybės aikštėje, į kurį kolona su LGBT simbolika atvyksta organizatoriai nuo Laisvės al. esančio “Kaunas 2022” biuro.

Tuk-tuk, užsisvajojusius turiu sugrąžinti į realybę, tai mano sumodeliuota situacija, o kaip turėjo atrodyti iš tikrųjų šis renginys gali atsakyti tik miesto savivaldybė, nes būtent jie nesuteikė leidimo. Kad mano 3D modeliacija tikroviška patvirtina faktas, jog leidimas šiai diskusijai Vienybės aikštėje neišduodamas. Žinoma diskusija gali vykti ir Kaunas 2022 biure, Laisvė al., tik va bėda ta, kad viduje nėra tikslinės auditorijos, o įtikinėti vieniems kitus dalyviams nėra prasmės. Jie jau įtikėję.

DDoS = LGBT

Kad jau esu skaitmeninių medijų atstovas, jau kuris laikas ieškojau LGBT ideologijos (ne homoseksualių žmonių, nebandykite to suplakti) atitikmenų skaitmeninėje erdvėje. Tyrimo, analizės ir supratimo vardan. Juk mokslinė prieiga galima, ar ne? Taigi – tinkamiausiu atitikmeniu kol kas laikau DDoS tipo ataką. Abi šias 4 raides (LGBT ir DDoS) vienija tas pats tikslas – užvaldyti ir kontroliuoti sistemas ir tinklus: LGBT atveju socialines sistemas (bendrijas, visuomenes), o DDoS atveju kompiuterines architektūras. Taip pat jas vienija jų panaudos tikslai – abiem atvejais šios struktūros naudojamos kontrolės perėmimui ir užvaldymui.

LGBT atveju užvaldoma ir kontroliuojama bendruomenė, visuomenė, o DDoS atveju – kompiuterinis tinklas ar tinklų sistema. Taip pat abiem atvejais šių įrankių panaudojimas atneša naudą – LGBT atveju auginama partnerių populiacija, nes natūraliu būdu to pasiekti neįmanoma, o DDoS atveju auga sąskaita bitcoin piniginėje. Tačiau yra ir skirtumas – pakankamai efektyvią ir naudingą DDoS ataką galima surengti už apie 1000 eurų, o LGBT ataka verta “kortelės be limitų”. Todėl kibernetiniai nusikaltėliai naudojantys DDoS įrankį pasipelnyti atrodo lyg piemenėliai prieš tuos kurie naudoja LGBT ideologiją siekdami savo tikslų. Akivaizdu – potencialas ženkliai skiriasi. Tačiau sujungus – rezultatas garantuotas, todėl galima ir LGBT+DDoS versija.

Šią repliką pabaigsiu pagyrimu Kauno savivaldybei už toliaregiškumą ir budrumą. Jį bandys dar ne kartą, todėl neatsipalaiduokite – šių provokacijų pikas mokslo metų pradžia, todėl Kaunas Pride ir buvo numatytas kartu su mokslo metų pradžia. LGBT armijai lakstyti nuogais užpakaliais Laisvės alėja kai jos kavinių terasose nesėdi tėveliai su vaikais mokslo metų pradžios proga, netikslinga, taip “nepasėsi vaivorykštės”. No pasarán!

Pasidalink

Įrašo žymės

,

0Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.